Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Barbent i sandaler

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-05-09, 22:33   #11
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Barbent i sandaler

Opprinnelig lagt inn av Obelix, her.



Har nesten lyst til å legge til:
Lakkerte tånegler, vend om.

Eller er det bare jeg som ikke synes det er det fineste i hele verden?

Knallrosa neglelakk på tærne :grøss:

Eller blå, som synes å være yndlingsfargen til noen.

Jeg skjønner at jeg er skikkelig sær. Men jeg er av typen som mener at man kler på seg når man skal på butikken. Jeg blir like uvel av menn i bar overkropp som svetter over grønnsaksdisken, eller damer med shorts og bikinioverdel som plukker rundt i frukten, som jeg blir av møkkete og ustelte tær i sandaler, som spaserer uskyldig rundt blant maten.

Og det er ganske lett å se forskjell på "nymøkkete" ben, og ellers rene ben, men med inngrodd møkk under neglene. Og har man problemer med negler og føtter, er det vel ekstra viktig å ta vare på de, og få fikset litt?

Jeg tråkket visst på noen såre (og møkkete) tær!

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no