Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ammeproblemer relatert til epidural (Daily Mail)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-12-06, 21:49   #12
Sitron
Absolut ateist
 
Sitron sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.113
Blogginnlegg: 48
Sitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ammeproblemer relatert til epidural (Daily Mail)

Esme; jeg trodde det var dette du mente, men ville bare være sikker. Jeg er helt enig med deg i at det er mange fantatiske ammere som har en syk ide om urkvinnen, men jeg er uenig med deg i at de fleste av dem velger umedikert fødsel. Siden alle fødsler er ulike er det umulig å si hvor smertenivået og forløpet vil ligge, ergo er det kun ren og skjær stupiditet som gjør at man konsekvent disser smertestillende før en fødsel. Smarte kvinner setter seg inn i alternativene og velger deretter hva som kan passe deres filosofi. Det er mulig at fanatikere ikke gjør det, men jeg har hvertfall til nå opplevd at de i det minste er gjennomtenkt i sine valg. Ergo tror jeg ikke at mennesker som er gjennomtenkte velger bort noe de har behov for.

__________________
Tøs
Indigo, Indigo ta meg med, til en regnbue langt av sted, under en dyne skal det skje og plutselig er vi tre.
Sitron er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no