Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Ny stasjonær -PC eller iMac/Mac mini?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-03-09, 19:59   #10
HP
Administrator
 
HP sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 13.967
Blogginnlegg: 6
HP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Ny stasjonær -PC eller iMac/Mac mini?

Opprinnelig lagt inn av mrc, her.

Mulig Acer har forkledd valget som noe annet. Har vel selv ellers installert XP på 100+ forskjellige maskiner med SATA uten at det har vært problemer, men noen har krev en endring av BIOS-innstillinger. Husker noen maskiner der jeg måtte fram med ekstra drivere, blant annet noen med brikkesett som ikke var fra Intel eller som var satt opp med RAID.

Jeg måtte ha ekstra driver, noe som ville vært enkelt hvis maskinen hadde hatt diskettstasjon. Slipstreamet disken med nødvendige drivere, brukte nLite. Fungerte enkelt og greit som en helt vanlig installasjonsdisk etter brenning.

HP er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no