|
Kultur og underholdning Litteratur, film, tv-serier, kunst, teater, revyer og annen kulturell aktivitet. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Elsker gamlis- godis
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.822
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Har du sett et virkelig dårlig teaterstykke?Jeg og en venninne fikk gratisbilletter til et stykke. Visste ingenting om det på forhånd, ei heller at det ble spilt på intimscenen. Der sitter man tett i tett i ring, og skuespillerne er i midten. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Naiv og Super
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.108
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Har du sett et virkelig dårlig teaterstykke?Var på premieren av et modernisert gresk stykke på Nationalteateret, et makkverk som het Bakkantinnene. Dessverre hadde vi plasser midt i salen slik at vi ikke fikk listet oss ut og de var lur nok til å ikke legge inn pause.
__________________
![]() Sist redigert av Ginger2 : 11-01-07 kl 20:44. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Semiaktiv
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 30.514
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Har du sett et virkelig dårlig teaterstykke?På videregående så vi "Trojlus og Cressida" av Shakespeare, med et reisende teater (rikskonsertene?), det var i allefall helt elendig. Skuespillerene leste replikkene monotont rett fram uten noen form for innlevelse.
__________________
µ 05 07 07 |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|