Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Farge til vegger på kjøkken

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-12-06, 23:42   #5
Nooria
Stadig underveis
 
Nooria sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.216
Nooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Farge til vegger på kjøkken

Opprinnelig lagt inn av Selma, her.

Det spørs jo veldig hvilke farger du har i tilstøtende rom. Jeg synes det er finest når rommene "henger sammen" på et vis. Vi har Ikeas Ståt-kjøkken og vegger i Nevada som er en beigefarge/sandfarge. Ståt er vel eggehvit om jeg ikke husker feil, kanskje litt hvitere enn Adel krem?

Sukk... jeg "gråter meg enda i søvn" over ståtkjøkkenet mitt som jeg måtte forlate da vi solgte den forrige leiligheten . Jeg elsket det kjøkkenet!

Nooria er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no