Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Konfirmasjonsforberedelser – hva må jeg huske?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-01-09, 08:38   #25
Tove
XXX
 
Tove sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Orkdal
Innlegg: 3.578
Tove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de flesteTove er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Konfirmasjonsforberedelser – hva må jeg huske?

Opprinnelig lagt inn av Maximillia, her.

Enig, det er ikke bryllup. Senk skuldrene. Jeg har hatt tre konfirmanter, ingen har vært hos fotograf. Vet ikke om det er så veldig vanlig egentlig?


Jeg tror ikke det er så vanlig med fotograf lengre. Som nevnt tidligere var det ei i klassen til Elsa som hadde fotograf, og forstørrelse av bildet til å ha på veggen kostet rundt 90 000 kroner. Holdt på å få sjokk når hun fortalte det!

__________________
Jentene 93 og 02
Tove er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no