Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Snåsamannen

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-12-08, 23:51   #9
Benzo
Teller ned
 
Benzo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 12.208
Benzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt avBenzo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Snåsamannen

Opprinnelig lagt inn av Amelie, her.

Cato Schiøtz (juridisk forsvarer) har for eksempel fått det bevist at mannen faktisk er klarsynt: Snåsamannen fortalte han at Catos kone hadde skjeve hornhinner, noe verken Schiøtz eller hans kone ante noe om. Da kona senere var hos optiker, fikk hun beskjed om at hun hadde skjeve hornhinner.

50% av befolkningen har astigmatisme, kanskje han bare var heldig med gjetningen?

Opprinnelig lagt inn av Mei, her.

Healer han per brev også? :har ikke lest en hel artikkel:

Nei, men du må skrive for å få komme til han, visstnok.

Jeg er i utgangspunktet meget skeptisk, men når andre meget skeptiske faktisk har fått hjelp, blir en enkel sjel som meg litt i tvil.

Benzo er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
healing, tro, voodoo


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no