Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Når er julemiddagen?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-12-08, 20:11   #16
liefje
Musk
 
liefje sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.240
liefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Når er julemiddagen?

Jeg vet at vi ogsaa alltid aapnet gaver etter maten, men hvorfor i all verden, liksom. Naa gjör vi det omvendt (i alle fall barnegaver för middagen), og det er jo mye bedre. Man faar nytt maten bedre, ogsaa, i stedet for at alle er spente og vil skyndte seg.

Vi spiser gröt ca. kl. 1300 (stor porsjon), gaar i kirken mellom 1400 og 1500, faar besök av nissen og aapner barnegaver fra ca. 1600 og spiser saa ca. 1900. Evt. flere voksengaver og leking med barnegaver etter det. Glimrende, synes jeg.

Hvorfor gjör ikke flere det saann?

liefje er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no