Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Enkelte folk har lite vett

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-12-08, 00:14   #8
Pasta
En skrue løs
 
Pasta sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: I nord
Innlegg: 7.678
Pasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner tilPasta er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Enkelte folk har lite vett

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Er man besserwisser fordi man mener at folk bør følge reglene når det gjelder bilsikring? Vi snakker ikke om bakovervendt kontra forovervendt her, vi snakker jo om å sikre barna i det hele tatt.

Nei, men som hele denne tråden har dreiet omkring så er det jo mange måter å legge frem argumentene for hvor viktig det er å sikre barna. Å si at noen mangler vett med bakgrunn i at de EN gang er observert med barne usikret i bil er å strekke det litt langt i mine øyne.
De som mener det er barnemishandling har virkelig vært forskånet for livets realiteter.

__________________
2001, 2005, 2020
Pasta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no