Sv: Innbrudd
Opprinnelig lagt inn av torsk, her.
Uff, så ekkelt. Har de rotet/ødelagt også? Syns jentene det er skummelt? Jeg hadde syns det var ekkelt selv. 
De var skikkelig greie altså. De har ødelagt låsene til vinduet, men på en meget pen måte. Når de klattret inn hadde hverken ødelagt lysestakene som hang i vinduet eller knekt ett eneste blad på orkideene mine. 
Ikke har de rotet heller. Ikke noe mer en det var fra før i alle fall. Tror de har vært innmari kjappe innom, både kamerabaggen og laptopene sto fremme så de fant kjapt det de ville ha.
Jentene tror jeg kke redde i det hele tatt, det er bare litt spennende og kult. Tenk tyver og det mens de var i barnehagen. 
Jeg tror ikke jeg synes det er veldig ekkelt, enda. Det som er noe urovekkende er at en kollega av meg hadde samme type innbrudd for 4 dager siden, og vi har noen heavy saker på gang på jobb. Jeg blir litt paranoid kjenner jeg, men det tar ikke helt overhånd.
|