Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Må jeg virkelig begynne å kle meg annerledes?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-10-08, 21:36   #11
Avatar
Nå også i farger
 
Avatar sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 13.978
Avatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtidAvatar har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Må jeg virkelig begynne å kle meg annerledes?

Opprinnelig lagt inn av 007, her.

Men om man går kledd som om man eg gravid (satt på spissen, men det er slik mange gravide går kledd) og ikke ønsker å skifte stil - så må man vel forvente/leve med at mange spør? Enten det - eller så må man forandre alle de frekke i samfunnet som spør dirkete om ting de lurer på.

Jeg syns jeg ser folk som kler seg i det samme som meg overalt jeg?
Med tights eller jeans til.

Jeg kan godt leve med at folk spør jeg, hvis jeg må. Men jeg kommer aldri til å forstå hvor lite antenner disse menneskene har.
Som noen over her skrev: At folk spør om det i det hele tatt synes jeg er langt over streken!! Kjenner jeg blir sur på dine vegne.

Avatar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no