Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Marsvinspørsmål

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-10-08, 16:09   #14
Estrella
♥ ♥ ♥
 
Estrella sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Nedre Romerike
Innlegg: 9.812
Estrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtidEstrella har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Marsvinspørsmål

Opprinnelig lagt inn av Joika, her.

Vi har fått bestilt oss to hunner fra et kull som er leveringsklart om en og en halv uke!

Retz: Så koselig det var! Jeg tenker at det vi har er stort nok i første omgang, så får vi se etterhvert som de blir større. Vi har dette buret nå..


Marsvin hopper vel ikke så høyt gjør de vel? Kan de hoppe egentlig? Om jeg skal "gjerde inn" en del av et rom som de kan løpe på... hvor høye må gjerdene være?


Noen marsvin er mer spretne enn andre. Den yngste vår hopper som bare det mens den andre er mer bedagelig.

__________________
Estrella og gutta.

Storebror f. 1998 og minstemann f.2002 - d.2004
Estrella er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no