Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Tips i hverdagen

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-07-08, 13:17   #15
Maxine
Einsam
 
Maxine sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Heme ve Mjøsa
Innlegg: 6.068
Blogginnlegg: 17
Maxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelenMaxine er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Tips i hverdagen

Opprinnelig lagt inn av Balanse, her.


Hvis man er sjuskete med et nediset fryseskap is og lite tid
Sett noe til å samle opp vann (vaskefat eller annen stor beholder) i nederste hylle, ev også oppover i skapet. Hell kokvarmt vann i en bøtte og bruk feks et lite glass til å helle vann over isen. Start på toppen og la det gjerne sildre nedover. Vannbeholder tømmes innimellom. Husk håndkle helt nederst og på gulvet rett utenfor. Etterhvert hjelper du til litt med å dytte forsiktig løs isen.

Jeg setter gjerne en vifteovn på full guffe rettet mot isen jeg, da løsner det fort så man kan fjerne alle isklumper..

Maxine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no