Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Tenk deg om før du legger ut feriebilder av barna (TV2 Nettavisen)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-11-06, 16:28   #30
Tinka
Gjør så godt som jeg kan.
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.122
Tinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelenTinka er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Tenk deg om før du legger ut feriebilder av barna (TV2 Nettavisen)

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Ja, som sagt, det kommer an på hvorfor man vil sperre. Er det viktig for en å hindre kopiering, så holder det ikke med en slik kode, men hvis man bare vil gjøre det litegranne tungvint for "alminnelige" brukere, så er det jo greit.

Det holder for meg da jeg mener at de som vil ha tak i bilder de får tak i de allikevel.

Men skal man være helt trygg så må man ikke legge ut bilder noen steder og ikke bli med i bilder i aviser eller andre steder, aller helst ikke være på nett i det hele tatt.

Tinka er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no