Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Hvordan bygge opp en jobbgarderobe?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-11-07, 12:33   #11
Isa
--
 
Isa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.137
Blogginnlegg: 1
Isa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de flesteIsa er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvordan bygge opp en jobbgarderobe?

Opprinnelig lagt inn av Benzo, her.

Hun burde slutte i jobben sin! Ski senter er kjempestort og selvfølgelig finnes det klær til deg der. Hvilken str. er du? Send gjerne PM hvis du ikke vil oute str. din her.

Jeg var kanskje ikke verdens letteste kunde heller altså, men var villig til å prøve nesten alt hun foreslo. Det så ikke bra ut. Jeg er sånn størrelse ca 42/44 i overkroppen, ihvertfall på H&M. Er hakket større i bukser. Jeg har ikke så mye mage, men er drøy rundt rompa og lårene. Vet ikke helt størrelsen, den varierer veldig. Olabukse vi fant var i str 42, men den var i stretch og stor i størrelsen.

Isa er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no