Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

17. mai for tenåringer

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-04-25, 11:52   #11
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.270
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: 17. mai for tenåringer

Vi har noen ganger feiret på skolene til yngre familiemedlemmer. Da er vi litt bort fra egen skole der vi ikke kjenner noen, men får være med på noe av det ekstra som foregår en slik dag. Det blir fest og pølser!

Vi har eldre familie i nærheten og har også besøkt dem. Vi har gjeren med både mat og kake. Det er litt mer stas enn bare å være hjemme og hyggelig å feire med familie her også.

Uansett om vi er få eller mange, hjemme eller borte er det viktig for meg å gjøre noe ekstra ut av dagen. Vi pynter oss, ser toget og spiser god mat. Vi har aldri resit bort. Men jeg kunne kanskje dratt til en annen ny for å se toget eller delta på en kosert.

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no