Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråden 13

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-01-23, 08:13   #11
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.098
Blogginnlegg: 182
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Gruffetråden 13

Opprinnelig lagt inn av Chablis, her.

Videregående, russebuss, russetid , utestengelse osv
Jeg håper virkelig det blir Som rektor sa, at det kommer noen flere retningslinjer snart.

Dette må være så enormt fortvilende. De er så store, så det er lite man får gjort som forelder. Samtidig er det så innmari vondt for ungene.

Og så er det så stor forskjell på skolene. Snuppa går i 2. klasse på videregående, og russetid har de visst ikke skjenket en eneste tanke enda. Eller det er i hvert fall slik hun føler det - hun står sosialt veldig godt i det, så det er godt mulig at det er elever også på hennes skole som ikke opplever det sånn.

Knerten skal starte på vgs til høsten og har relativt bevisst søkt seg til en skole med lavt russefokus. Han er (foreløpig?) veldig klar på at han er avholds, og ønsker derfor å ha lite festfokus totalt sett selv om han ønsker seg et sosialt miljø.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no