Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Uff, utbygging igjen ...

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-09-16, 04:59   #11
Nyx
Kan tituleres
 
Nyx sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2010
Hvor: Østenfor sol og vestenfor måne
Innlegg: 1.597
Nyx imponerer mange og er sikkert smartNyx imponerer mange og er sikkert smartNyx imponerer mange og er sikkert smartNyx imponerer mange og er sikkert smartNyx imponerer mange og er sikkert smartNyx imponerer mange og er sikkert smartNyx imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Uff utbygging igjen ...

Hvis man i utgangspunktet ser behov for tre rom (vaskerom, bad, bad), og også har lyst på et sted og stelle hundene, og med tanke på at mannen ikke er spesielt gira på hverken på to fulle bad, eller på vaskerommet i tillegg så tror jeg at jeg hadde vurdert å legge frem dette som alternativ.

- Stort bad, fullstendig, med badekaret du ønsker deg
- Vaskerom med dusjkabinett og plass til å stelle hund
- Lite toalett

Argumenter
- Når man er mange i huset, så kan er et ekstra toalett gull verdt, og det kan være en fordel at tilgangen på toalettet ikke er avhengig av om andre dusjer/steller hund/vasker klær.
- Eget vaskerom er gull verdt (jeg savner det så mye at jeg nesten gråter av tanken!), og hvis han ikke vil prioritere vaskerom, så kan han ta fullt ansvar for klesvask OG å sørge for at både de rene og de skitne klærne ikke hoper seg opp og ligger strødd rundt der de ikke skal være, selv.
- Hvis man senere skal selge huset, så vil både eget vaskerom og to bad/toaletter definitivt være med på å trekke prisen opp.

__________________
♪♫ Hva skal det til? Hva må jeg gi? Og hva er prisen for å bli fri? Et utopi som kunne bli mer enn en drøm. ♪♫
Nyx er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no