Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Ting som irriterer

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-08-16, 10:57   #11
Sol
Skinner
 
Sol sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 4.330
Sol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelenSol er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Ting som irriterer

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Jeg blir drittlei av ungen som legger fra seg ting akkurat der hun sluttet å bruke dem. I går kom jeg hjem og fant en sparkesykkel på badet. Hun måtte nemlig så veldig på do når hun kom hjem fra sommerskolen.

Hvor mange ganger skal man trenge å si at det er greit at hun skynder seg på do, men at hun i etterkant må klare å rydde? 435 ganger er i hvert fall ikke tilstrekkelig, men hva er det faktiske tallet?

Muligens så detter det inn når hun flytter for seg selv. Jeg holder i alle fall fast på det halmstrået.

__________________
Solstrålen og Sjarmtrollet (04)
Sol er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no