Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Adventskalender

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-10-15, 00:08   #11
Njulaif
Endelig mamma
 
Njulaif sin avatar
 
Medlem siden: May 2012
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.828
Njulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt likt
Standard

Sv: Adventskalender

Opprinnelig lagt inn av Niobe, her.

Eldstemann var 1 år og 3 måneder, yngste var 7 måneder. Da yngste fikk, så var det vel mest for at storebroren skulle få gleden av å åpne kalendergaver sammen med ham. Han fikk stort sett ting vi allerede hadde i hus.

Opprinnelig lagt inn av polarjenta, her.

Størstemann fikk når han var 1 år og 4 mnd. Da var egentlig meningen at vi skulle ha familiekalender, og åpne hver vår dag, men faren gidda ikke bidra, så da fikk størstemann bare, men ikke hver dag tror jeg



Hmmm... Kanskje jeg må revurdere da, rett og slett. Hva slags gaver pakket dere inn til ettåringene deres?

(Jeg må jo innrømme at når nå tanken har festet seg litt, blir jeg jo litt ivrig. Jeg er jo en veldig julete person tross alt, og har vokst opp med en veldig julete mamma. )

__________________
Njulaif er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no