Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gi blod!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-08-15, 01:50   #11
Carrera
Må man ha en tittel?
 
Carrera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.539
Carrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gi blod!

Opprinnelig lagt inn av Mirasol, her.

Leger vurderer i hvert enkelt tilfelle, og noen ganger vil ulike leger vurdere ulikt dessverre. Derfor kan det være forskjeller mellom ulike blodbanker, men faktisk også innad i samme blodbank så kan en lege ha vurdert på en måte, og når denne slutter og en ny overtar så kan neste lege vurdere annerledes. Slik vil det dessverre alltid være når ikke alle regler er hugget i stein. Men regler kan også endre seg slik at noen som ikke fikk gi for et par år siden, nå kan melde seg og få lov til å gi (jfr. reglement om allergi som ble endret i fjor høst).

Hvor ofte blir man vurdert av lege?

Jeg har gitt blod siden 1993. Var da inne hos lege før jeg fikk begynne, og etter det har jeg vel snakket med lege en gang der nede, og da i forbindelse med en blodforgiftning jeg fikk i forbindelse med giving.

All annen vurdering av meg som giver er tatt av personen som sjekker skjema før givingen, eller pr telefon om jeg opplyser om ting som jeg tror kan være et tema.

__________________
All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I've been
And how I got to where I am
Carrera er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no