Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Det er visst sankthansaften nå ...

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-06-14, 21:37   #11
Taien
lettere utlada
 
Taien sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Rogaland
Innlegg: 8.346
Blogginnlegg: 272
Taien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Det er visst St. Hansaften nå ....

Opprinnelig lagt inn av Senna, her.

Her har velforeningen fast arrangement hver år (har i grunnen hatt det siden jeg var liten - men da hadde vi alltid familiefeiring). Samme stranden, samme falske sang og trekkspillmusikken (men vi hadde nok savnet det om det ikke var der), kiosk, loddsalg, krabbefiskekonkurranse, leker for ungene og fellesgriller. Sol og mye vind, men masse folk og god stemning som vanlig. Er vel sikkert 14 året på rad vi er der nå. Litt nedtur at bålet ikke kunne tennes i år pga av vinden - men det kunne vi komme og se på i morgen (da er det visst meldt vindstille).

Du MÅ ha vært der jeg var! (Og da fikk jeg svar på hvorfor det ikke var bål...)
Men gutta koste seg med is, kanelboller og kake. Og lekte masse på lekeplassen. Det var en hit.

__________________
Tvillinggutter 2010
Taien er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no