Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Justin Bieber i Norge

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-05-12, 07:46   #1
Maverick
Offline
 
Maverick sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 51.022
Blogginnlegg: 1283
Maverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme omMaverick har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Justin Bieber i Norge

Opprinnelig lagt inn av Njulaif, her.

Jeg må si jeg bare elsker disse nettstedene som konsekvent omtaler Justin Beiber som "hun". Hahahaha....

Opprinnelig lagt inn av Njulaif, her.

For meg det bare en form for humor. Jeg har sett ham omtale dette, og han tar det med meget godt humør, så jeg har ikke dårlig samvittighet fordi jeg synes det er morsomt.

Og man kan si mye rart den godeste Justin Beiber, men en ting skal han ha: Han har alltid oppført seg bra mot alle sine hylende fans.

Humor, ja. Supermorsomt. Jeg synes alltid det er kjempemorsomt når stygge kommentarer blir bortforklart med "det er jo bare humor!"
Ha. Ha. Ha.

Justin Bieber er just nu verdens mest populære artist, så at barna hyler er bare å regne med. Jeg kan ikke si annet enn at jeg foretrekker at 12-åringene forguder Justin fremfor Rihanna. (Eller Tokio Hotel. )

Maverick er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 30-05-12, 14:12   #2
Enhjørning
Gullfisk
 
Enhjørning sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Bøgda
Innlegg: 9.510
Enhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt av
Standard

Sv: Justin Bieber i Norge

Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

Humor, ja. Supermorsomt. Jeg synes alltid det er kjempemorsomt når stygge kommentarer blir bortforklart med "det er jo bare humor!"
Ha. Ha. Ha.

Justin Bieber er just nu verdens mest populære artist, så at barna hyler er bare å regne med. Jeg kan ikke si annet enn at jeg foretrekker at 12-åringene forguder Justin fremfor Rihanna. (Eller Tokio Hotel. )

Jepp. Når voksne mennesker snakker dritt om en 17-åring (eller har han fylt 18 nå? ) og lager humor av å sette skuddpremie (!) på ham, da klarer jeg bare ikke å se humoren altså.

__________________
"Dewey var en fin fyr." (sitat: David Massey, HiO)
Enhjørning og gutta: 02.09.69, 11.01.05 og 27.08.09
Enhjørning er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 30-05-12, 18:32   #3
Njulaif
Endelig mamma
 
Njulaif sin avatar
 
Medlem siden: May 2012
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.828
Njulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt likt
Standard

Sv: Justin Bieber i Norge

Opprinnelig lagt inn av Hattifnatten, her.

Jeg innrømmer at jeg har lite sans for humor som går på gamle kjønnsstereotypier.

Vi har alle forskjellig humor, heldigvis, og det finnes mange former for humor som spiller på forskjellige typer stereotypier og folks fordommer. Jeg respekterer at du ikke synes det er morsomt.


Opprinnelig lagt inn av Maverick, her.

Humor, ja. Supermorsomt. Jeg synes alltid det er kjempemorsomt når stygge kommentarer blir bortforklart med "det er jo bare humor!" Ha. Ha. Ha.

Vel... Jeg forsøkte ikke på noe vis å bortforklare noe som helst, jeg bare stadfestet at jeg synes det var humor. Ikke synes jeg kommentaren min var spesielt stygg heller. Hvis du på noe vis følte deg støtt av det jeg sa, så beklager jeg det, men jeg står for at jeg synes det er morsomt når feks Failblog omtaler (eller snarere omtalte, siden dette begynner å bli en stund siden) Justin Beiber som "hun" i enkelte kontekster.

__________________
Njulaif er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no