Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

La være å handle i butikk på grunn av navnet?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-05-12, 10:31   #11
kie
weird
 
kie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.456
kie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme omkie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: La være å handle i butikk på grunn av navnet?

Opprinnelig lagt inn av Adrienne, her.

Jeg og synes det er stas å ha lite gjeld, men nå er jeg så heldig at jeg slipper å velge mellom å betale ned lånet eller kjøpe sko som jeg elsker.

Her går det mer i å kaste så mye ekstra som man kan etter gjelden, i tillegg til det som er avtalt. Det ville ikke vært den ordinære betalingen jeg valgte bort om jeg valgte sko, men tilleggsbetaling. Men så har man jo også en annen særhet. Jeg kan ikke fordra butikktråkking og synes sko er kjedelige greier. Sånt spiller selvsagt også litt inn for at jeg gjerne strener inn på Økonomisko, kjøper noe som er greit og drar hjem igjen. Dette er heller ikke ment som en kommentar om hva andre gjør eller ikke gjør.

__________________
You did in your twenties what you knew how to do. When you knew better, you did better. And you should not be judged for the person that you were, but for the person that you're trying to be and for the woman you are now. -- Maya Angelou
kie er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no