Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Arbeidsgivere, legeerklæring og syktbarndager, oppkast og barnesykdommer

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-11, 20:34   #27
Olympia
ræv med ører
 
Olympia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.944
Olympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt av
Standard

Sv: Arbeidsgivere, legeerklæring og syktbarndager, oppkast og barnesykdommer

Opprinnelig lagt inn av Strutsen, her.

Å være grusom og rigid sjef inbiller jeg meg kreves langt mer i større bedrifter med flere ansatte. Om man skal synse eller være snill med f.eks. 40 ansatte, så sier det seg selv at det kan skape problemer for arbeidsgiver. Derfor er jeg helt enig med Billa, m^2 og eventuelt andre. :skummet tråden:

Jeg er selv grusom og rigid. Og det har ført til at jeg faktisk har avdekket juks. Til og med med sykt-barn-dager. Det er veldig dumt å ringe inn med beskjed om sykt barn, for deretter å sende det "syke" barnet i barnehagen, og ta dagen sin fri. For eksempel.

Hø hø, hvordan fant du ut av det?

__________________
-lost behind where all things fall-


Olympia er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no