Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Pannekaker

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-04-11, 15:46   #11
Sonja Sockersöt
Hjuleglede
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 1.120
Sonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de flesteSonja Sockersöt er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Pannekaker

Jeg tror det er viktig å skille barter og snørr her, altså å skille typiske livsstilssykdommer som f.eks diabetes 2 fra andre typer sykdommer hvor det er andre ting som spiller mye mer inn enn type kosthold. Ellers blir det litt som Anna Anka som knasket kyllingbrusk for å unngå kreft. Teorien var at haier er laget av brusk, haier får ikke kreft, ergo får man ikke kreft om man spiser brusk.

At redusert inntak av sukker, fett og kunstige tilsteningsstoffer har en positiv effekt på de fleste er vel hevet over enhver tvil, men som Dronningen sier: Alt med måte. Om man setter seg selv, og kanskje i samme slengen resten av familien, i kinkige situasjoner fordi man oppfattes som sær og vanskelig i matveien er det kanskje på tide å se litt rundt seg. Har et familiemedlem som jeg i det aller lengste unngår å invitere nettopp pga en tilsvarende problemstilling. Jeg gidder hvertfall ikke å dulle med voksne folk fulle av gode idéer. :Bånn ærlig og brutalt hensynsløs:


Sist redigert av Sonja Sockersöt : 28-04-11 kl 15:59.
Sonja Sockersöt er ikke aktiv  
 

Emneord
ugler

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no