|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#11 |
|
ihuga feminist
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.824
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Skal dere være med på Coca Cola-boikott?
Jeg blir litt oppgitt her. Hvor i alle dager ser du at jeg skriver at Martines pappa ikke burde kjempe for "datterens rettigheter?" Gikk du glipp av at jeg bl.a. skrev:
JEG syns det er betenkelig at det er de med ressurser som får oppmerksomhet i media. Jeg skulle ønske det var andre måter å prioritere hva som blir slått stort opp, og hva som ikke blir det. Det betyr ikke at jeg syns det er galt at det - som i dette tilfellet - blir arrangert en boikott.
__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går. Ingen kan hauste der dauden sår. Blomen ska bløme og graset ska gro, oss ska ikkje sulke til jorda med blod! |
|
|
|
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|