Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Akklimatisere juletreet, er det nødvendig?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-12-10, 08:52   #29
Fibi
Prematurmamma
 
Fibi sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Hvor: Sanniss, Rogaland
Innlegg: 14.671
Blogginnlegg: 11
Fibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtidFibi har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Akklimatisere juletreet, er det nødvendig?

Min pappa, som trossalt er verdens smarteste mann og kan absolutt ALT, mener at det kun er kjøpetrærne som er importert fra utlandet som trenger akklimatisering, fordi de har vært skilt fra roten så lenge. Mens trær man hogger selv, eller som er relativt nyhogde, ikke trenger det. Da vi var så heldige å bo nesten schmak midt i en tidligere juletreåker (i mangel på bedre ord ) tok vi bare saga med oss ut, og kom inn igjen med et tre et kvarter senere. Det drysset mindre enn de vi har kjøpt på juletreutsalgene.

__________________
Jente 03 - Gutt 08 - Gutt 14 (uke 24+6)

Podcaster for Kjerringrådet - Helt uten filter (@Kjerringraadet)

Fibi er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no