Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Pedofil politimann dømt - og identfisert i media

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-10-10, 21:49   #22
Slettet bruker
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: Pedofil politimann dømt - og identfisert i media

Opprinnelig lagt inn av Kristoffer, her.

Det jeg noen gang tenker på, er hvorfor ikke personer som hun ovenfor, ikke uttrykker slikt hat om foreldre som slår barna sine, eller utsetter barn for omsorgssvikt. Hvorfor er det ikke facebook-grupper for de som hater foreldre som slår?

Seksuelle overgrep er blant de minst forkomne former for overgrep, det er mye mer fysiske overgrep mot barn enn seksuelle. Men det nevnes så og si aldri.

Du tar feil. Andre overgrep mot barn er vesentlig mer omtalt. Og fordømmes også svært kraftig. Men du legger antagelig ikke like godt merke til det fordi det ikke treffer like hardt hos akkurat deg.

  Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no