Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Den store tråden for røykesluttere, ønskesluttere, prøvesluttere og andre sluttere

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-09-10, 23:57   #11
gullet
stille
 
gullet sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Tønsberg
Innlegg: 10.937
gullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Den store tråden for røykesluttere, ønskesluttere, prøvesluttere og andre slutter

Opprinnelig lagt inn av Myrsnipa, her.

Dere som slutter på egen "viljestyrke" - føler dere at dere savner røyken? At dere jobber med å nekte dere en ting som dere egentlig liker å gjøre, men må slutte med av "fornuftige" grunner?

Det er jo det som er alt for enkelt! Jeg savner ikke røyken, og synes ikke det er noe "offer".

Jeg var røykfri i flere år da W og lille E var små og påtenkt, og trivdes godt med å være røykfri, spesielt fordi jeg ikke liker røyklukt i hår og klær.
De har også mast om at jeg skal slutte, og jeg har sagt at jeg skal, men ikke når.
Nå tror jeg bare at jeg ubevisst hadde tenkt på det så lenge at det var helt riktig.

Jeg har hatt alle grunner til å ta en røyk igjen(sint på Far, lei meg og redd), men det har liksom ikke fristet helt.

__________________
Gullet -63, M -87, W - 01. lille E -03
gullet er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no