Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Parfymeforbud på offentlige kontorer?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-11-09, 14:52   #10
Esme
Mother of Dragons
 
Esme sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 20.029
Blogginnlegg: 76
Esme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Parfymeforbud på offentlige kontorer?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Det er jeg sterkt, sterkt uenig i. Jeg synes ikke at barn og syke "må tåle såpass". Røykelukt sitter igjen i klær og alt, og man kan bli skikkelig dårlig av det. Jeg blir det.

Jeg er enig med smilefjes. Selv om det oppleves ekstremt ubehagelig med røyklukt så er det ingen som får reell respirasjonssvikt av røyklukt.

Derfor blir det sammenblanding å ta med dette i en parfymedebatt, fordi parfyme er reelt farlig for enkelte. Det gjør at mange ikke skjønner at det derfor er "mer dårlig gjort" å ha på parfyme på et fly enn å tenne en røyk. Det første kan være farlig, det siste er ubehagelig.

(Jeg synes også at det skulle være totalt forbud å ha med husdyr på offentlig transport også, jeg er så innihelsike møkk lei av å måtte velge å flytte meg vekk fra et sete fordi det kommer noen med hunden sin, eller bli sittende og ta fullt klesskift når jeg kommer hjem)

__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Esme er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no