Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Barbent i sandaler

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-05-09, 22:37   #6
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Sv: Barbent i sandaler

Dette får meg til å tenke på en historie mamma fortalte meg fra da jeg var liten. Vi var på butikken da jeg plutselig setter i et hyl og roper "mamma, mamma", hvorpå min mor kommer styrtende bare for å finne meg pekende på en dames føtter mens jeg utbryter: "Mamma, se! Hun damen der, hun har skitne tær hun!!". Mamma trodde jo hun skulle dø selvsagt, og denne damen bare krøllet tærne sine sammen og forsvant som et olja lyn!

Man kan fort bli skitten etter en lang dag, men klippe neglene sine kan folk fint klare. Lange, skitne negler er 100 ganger værre enn korte, skitne negler!

__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no