Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Pris på renovering av leilighet i tomannsbolig

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-05-17, 14:43   #3
Høst
Ad astra
 
Høst sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 3.529
Blogginnlegg: 339
Høst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner tilHøst er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Pris på renovering av leilighet i tomannsbolig

For 10 år siden vurderte vi (istedet for å bygge selv), å renovere ett eldre hus. Med unntak av vinduer og strøm, hadde vi de tingene på listen som du har, og da var overslaget fra entrepenøren rett under 500 000.

Men dette er jo nesten umulig å svare på - jeg tenker det kommer an på hvor i landet, utgangspunktet i leiligheten (nyere bolig vs gammel bolig og ting som kan dukke opp etterhvert), hvilken standard du vil ha på tingene etc. Det eneste mulige er jo å få noen til å gi ett prisoverslag etter å ha sett leiligheten, men magefølelsen min sier at 500 000 høres lite ut med mindre du skal gjøre en god del selv?

__________________
Høst(Vesla 2002, Junior 2010, Knøttet 2015)

Though my soul may set in darkness, it will rise in perfect light; I have loved the stars too truly to be fearful of the night.

Høst er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no