Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Spiser familien samlet hver dag?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-14, 21:49   #11
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.739
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Spiser familien samlet hver dag?

Opprinnelig lagt inn av Ruslebiffen, her.

For meg blir det en mye større utfordring å evt. ha middagen på bordet tidligere enn senere. Jeg blir helt svett av tanken på å begynne med middag med en gang vi detter inn døra etter jobb, og jeg har aldri skjønt greia med å spise middag så tidlig om man ikke må.

Mannen min og jeg har fleksible 8-16 jobber, men jobber til tider mye mer enn det. Enn så lenge er policyen vår å unngå å sitte på jobb på ettermiddagen, men heller ta en pause da, spise sammen og jobbe på kvelden i stedet for. Slitsomt, men det funker.

Vi spiser middag kl 17 når vi kan fordi alle er iferd med å sulte ihjel da. Rett og slett. Og for at storebror etterpå kan leke etc, for da blir han jo gjerne borte noen timer. Men vi gjorde det sånn da han var yngre også.

Vi har forøvrig samme policy som dere og jeg synes det er kjempeslitsomt egentlig, men det funker og vi har ingen planer om å slutte med det.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no