Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Legges barna for tidlig, eller for sent?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-10-13, 08:18   #11
Floksa
can-jur
 
Floksa sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Vinterland
Innlegg: 18.257
Blogginnlegg: 121
Floksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Legges barna for tidlig, eller for sent?

Opprinnelig lagt inn av Input, her.

Jeg tilbyr brødskiver, frokostblanding eller havregrøt til alle som ikke vil ha middagen jeg serverer, og barnet mitt er det minst kresne jeg vet om. Han smaker på alt uten å nøle, og den ene gange i hans liv han sa "Jeg liker ikke.", svarte jeg "Du har jo ikke smakt ennå." og fikk "Ånei, det glemte jeg..." tilbake. Og så spiste han opp hele porsjonen.

Jeg tror mye (døgnrytme, sover lett/tungt, kresen/ikke kresen) handler om flaks jeg altså.

Jeg blir litt matt jeg. Flaks?

Selvfølgelig, om man har unger som sovner, sover og stort sett spiser er greit utvalg mat. Da har man flaks......
Man skal i allefall ikke klappe seg selv litt på skulderen og tenke at "jo, de valgene vi har tatt, har tydeligvis vært de rette for våre barn".

Neida, man har hatt flaks....

__________________
F-I-R-E

Bokhyllen er den stige, hvorved du bliver din overmanns lige - Henrik Wergeland
Floksa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no