Sv: Pannekaker
Opprinnelig lagt inn av Nip, her.
Jeg er svært opptatt av kosthold, men serverer sønnen min "vanlig" mat som jeg selv ikke spiser for at han ikke skal være helt uttafor :P
Hva spiser du om du ikke spiser vanlig mat?
Opprinnelig lagt inn av Nip, her.
De er vel født sånn 
Ja, noen er født sånn. Jeg har to barn. Nr 1 liker omtrent alt. Og hun smaker på det som er, selv om det viser seg etterpå at hun ikke likte det. Sånn har hun vært siden hun var helt mini. Nr 2 liker særdeles lite. Og han er sta. Han smaker ikke på noe nytt, og det eneste jeg "tvinger" ham til å smake på er ting jeg vet at han likte før, som fx kylling. Av pålegg spiser han helst kaviar og peanøttsmør. Gjerne sammen.
Jeg har ikke gjort forskjell på barna mine. Begge har fått akkurat det samme. Fra de var små har de fått det vi har på fatene sine, også har de spist det de ville ha. Frøkna elsker brokkoli, tomat og sjampignon mens minsten bare griner på nesa av det.
__________________
- 06 og 07 -
|