Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Henter du barna i tide?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-06-10, 21:32   #11
Fara
Tenker fortsatt dobbelt
 
Fara sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stjørdal
Innlegg: 2.463
Fara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Henter du barna i tide?

Opprinnelig lagt inn av Elise, her.

Jeg har ikke hentet barna for sent noen sinne, men det har hendt en gang at den stengte i det jeg startet bilen, etter å ha somlet meg inn med sekker, unger som skulle si hadet til andre, snø som skulle børstes, osv.

De sier at det skjer 2-4 ganger ukentlig at personalet må jobbe overtid pga foreldre som henter for sent. Barnehagen stenger 16.45 og da slutter de også på jobb, så da skal alle være ute, og alt må være ryddet og klart til neste dag. Jeg sitter i SU og ymtet frempå om de hadde vurdert å forlenge åpningstiden, men vet ikke om det hadde hjulpet?

Mistenker at det ikke hadde hjulpet, for enkelte hadde nok kommet for seint da også.
2-4 ganger i uken syns jeg er mye!! Og da ville jeg gjort noen grep, som feks bot, for å få bukt på problemet.

__________________
Fara, Pottifar 03, Marihøna06 og Tuppen og Lillemor 11

Sist redigert av Fara : 26-06-10 kl 21:38.
Fara er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no