Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Jeg undrer meg på hvorfor

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-01-10, 12:49   #11
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Jeg undrer meg på hvorfor

Opprinnelig lagt inn av smilefjes, her.

Tull og tøys.
Jeg har hatt en opplevelse. Jeg kan ikke forklare den, men den var i overkant rar. Jeg tror ikke likevel.

Her er det jeg opplevde:

Jeg har en kamerat, vi kan kalle ham Per.
For noen år siden våknet jeg om natta, gjennomsvett og hadde hatt mareritt om Per. Noen bar ham inn i en ambulanse, det var mørkt og jeg visste ikke om han levde. Det var mange mennesker rundt.

Jeg våknet der. Helt gåen og litt grøssen - jeg har aldri i mitt liv drømt om Per hverken før eller siden.
Jeg la merke til hva klokka var da jeg gikk for å drikke et glass melk og forsøke å sove videre. Neste morgen sendte jeg Per en sms og fortalte at jeg hadde drømt om ham.

Etter to minutter ringer telefonen. Det er Per. Han vil ringe før jeg slår på nyhetene. Han sto på Pearl Jam konsert på Roskilde og så ni mennesker trampes ihjel nøyaktig da jeg drømte.

Dette er for meg innmari rart.

Men ikke så rart at jeg tror på spøkelser.

Men rart nok til at man kan bli fristet til å tro på en sjette sans, eller intuisjon, eller noe sånt.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
den andre siden, klarsynthet, ånder


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no