Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvite busser til Polen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-12-09, 07:28   #11
Ibidelma
sporadisk
 
Ibidelma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bodø
Innlegg: 3.750
Ibidelma imponerer mange og er sikkert smartIbidelma imponerer mange og er sikkert smartIbidelma imponerer mange og er sikkert smartIbidelma imponerer mange og er sikkert smartIbidelma imponerer mange og er sikkert smartIbidelma imponerer mange og er sikkert smartIbidelma imponerer mange og er sikkert smartIbidelma imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvite busser til Polen

Opprinnelig lagt inn av Divine, her.

Jeg har snakket litt med sønnen min om dette, og han var visst den eneste i klassen som så problemet med at de har begynt å snakke om dette så sent som nå. Hvis de drar, må de dra i vinterferien eller påsken, og selv om dugnadsånden er på topp, så må de jo tross alt finne dugnadsaktiviteter og lignende, og det er snakk om at de har mindre enn seks mnd. på seg. Før ting blir bestemt, så har de kanskje bare fem. Vil de rekke det?

Vel, noen elever skulle ringe meg i dag, og jeg skal maile læreren også for å høre hva som skjer.

Da vil jeg foreslå at dere trør til nå i juleitden! Innsamling av flaskepant burde være noe man kunne tjene godt på nå i juletiden.
Kanskje til og med være Nisse for en familie til jul for en liten slump? :kreativ:

__________________
"Langt langt borte, mye lenger enn du tror"
06 08
Ibidelma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no