Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Enkelte folk har lite vett

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-12-08, 00:02   #11
Nora H
Magisk
 
Nora H sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 1.600
Nora H imponerer mange og er sikkert smartNora H imponerer mange og er sikkert smartNora H imponerer mange og er sikkert smartNora H imponerer mange og er sikkert smartNora H imponerer mange og er sikkert smartNora H imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Enkelte folk har lite vett

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Flere barn rundt i verden dør også av sykdom og sult enn av å sitte usikret i bil, men forsvarer det handlingen? Jeg synes ikke det er nyanser her. I dag vet man så mye om trafikksikkerhet at det å bevisst velge å ikke sikre barna eller seg selv i bilen er å rett og slett være korttenkt og ja, dum.

Ja, for jeg er helt imot sikring av barn i bil

Når jeg sier nyanser så er det med tanke på at folk kan gjøre dumme ting når de feks er stresset. Denne moren har ikke med overlegg "mishandlet" sitt barn.

Hva med deg, Iset? Gjør du alt perfekt etter boka? Kan du gjøre ting du senere angrer på hvis du er stresset?

Nora H er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no