Vis enkelt innlegg
Gammel 16-04-12, 10:05   #56
Adrienne
Hertuginne
 
Adrienne sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Østlandet
Innlegg: 18.737
Blogginnlegg: 40
Adrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme omAdrienne har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hverdagsneglelakk

Opprinnelig lagt inn av Synnemor, her.

Siden man er inne på lag-på-lag her: Jeg har blitt neglelakkdame på mine gamle dager etter å ha begynt med en negleforsterker som i løpet av et par uker fikk mine supermyke negler som jeg kunne dra av med fingrene til å bli så solide at de må files da de er så harde at det ikke går an å klippe dem lenger.

Fortell mer! Hvilken neglelakkforsterker?

Opprinnelig lagt inn av Synnemor, her.

To lag med Essie oppå base funker greit et par dager før oppvasken tar dem, men om jeg tar på Essie overlakk i håp om at de holder enda litt lenger så bobler lakken seg og detter av i flak innen et døgn. Hvorfor det???!!? Det skjer hver gang. Jeg bruker neglelakkfjerner før første lag (base), deretter to lag neglelakk og til slutt topcoat. Hva gjør jeg feil?

Jeg bruker ikke Essie sin topcoat, jeg kjøpte, etter tips her inne, Seche Vite på Ebay, og da har jeg ikke det problemet mer.

__________________
Å dra nytte av gode råd krever større visdom enn å gi dem. John Churton Collins
Adrienne er ikke aktiv   Svar med sitat