Millen
27k innlegg
Joiner bryllupsgruff og norsk presse.
Stompa skrev:Gruffer over at de første 8 – åtte! – minuttene av Dagsrevyen dreide seg om et bryllup.
Rabbit skrev:Kunne ikke vært mer enig. Når den norske pressen ikke fikk tillatelse til å være med på noe av bryllupet, skulle de ikke omtalt det i 1 minutt engang. 😡
Så enig. I stedet ligger de utenfor og tar uklare bilder gjennom et plastvindu i partyteltet. Så flaut.Rabbit skrev:Kunne ikke vært mer enig. Når den norske pressen ikke fikk tillatelse til å være med på noe av bryllupet, skulle de ikke omtalt det i 1 minutt engang. 😡
Polyanna skrev:Gruffer selvsentrert over forstoppelse og skikkelig vondt sår på tungespissen.
Lhi-My skrev:Jeg også. Hvorfor kunne ikke norsk presse bare droppet dette bryllupet når brudeparet har vist så tydelig at de kun vil forholde seg til medier som betaler klekkelig? Ta de på ordet og tie sirkuset i hjel. Vis en eller annen ultrakjedelig minutt for minutt-sending i steden - eller noen virkelige, viktige nyheter. Dette er bare fjas.
Tannkrem uten såpe som Zendium.Polyanna skrev:Gruffer selvsentrert over forstoppelse og skikkelig vondt sår på tungespissen.
Isprinsessen skrev:Trenger en ekstra måned mellom august og september.
Pelen skrev:Tannkrem uten såpe som Zendium.
Logg inn for å svare i denne tråden.