Syrinx skrev:Jammen, jammen, jammen... ein pyntar no vel ikkje ei god kake med meiningslaus glasur???
Gulrotkake uten ostekremglasur - det er meningsløst det.
Syrinx skrev:Jammen, jammen, jammen... ein pyntar no vel ikkje ei god kake med meiningslaus glasur???
Syrinx skrev:Jammen, jammen, jammen... ein pyntar no vel ikkje ei god kake med meiningslaus glasur???
Polyanna skrev:Kake er meningsløst uten glasur. Gi meg en skål med glasur uten kake any day.
(Jeg er generelt ikke glad i kake, da.)
Input skrev:Helt enig! Eller, melisglasur kan jeg klare meg uten. Men ostekrem, smørkrem eller vaniljekrem...
Strå skrev:Hvilke restauranter er nær Colosseum Kino i Oslo og tilgjengelig på onsdag 6. mars? Jeg er så sjeldent i den delen av byen. Jeg er nesten altetende. (Buknafisk og rakfisk er unntakene).
Strå skrev:Facebook insisterer plutselig på å åpne lenker skal skje i Facebookappen. Det 147 grunner minst til at jeg ikke vil ha det slik. Men hvordan får jeg Fjesboka til å åpne lenker i en nettleser?
Floksa skrev:Trykk på de tre prikkene og velg «åpne i systemnettleser»
Men jeg vet ikke om du kan gjøre det til fast valg.
My skrev:Jeg lurer på så mangt når jeg ser forball.I dag lurer jeg på hva som er greia med at mange spillere plutselig har begynt å klippe flere hull bakpå sokkene sine. Teorier?
Gikk litt fort der.Strå skrev:Forball, er ikke det en sånn sammenpakket greie med mat og næring til dyr? Jeg lurer på hva det har med hullete sokker å gjøre.
Logg inn for å svare i denne tråden.