Blondie
46k innlegg
Det var mest undring, altså, jeg synes folk gjør teite ting hele tida. 
Tjorven skrev:Her er det lov til å rope ut om helt idiotiske ting også, ikke sant?
En bekjent har proklamert på Facebook at hun skal gifte seg. Gratulantene strømmer til.
Jeg har lyst til å stå på såpekassa mi og rope: «Dette er 4. giftemålet på 12 år. Kunne du ikke unne deg å bli ordentlig kjent med disse fyrene før du springer til Tinghuset?» Men sånt sier man jo ikke.
Karamell skrev:Jo mer kliss på FB, dess dårligere står det til hjemme, er min teori.
Karamell skrev:Jo mer kliss på FB, dess dårligere står det til hjemme, er min teori.
Karamell skrev:Jo mer kliss på FB, dess dårligere står det til hjemme, er min teori.
007 skrev:Jeg har postet og poster en god del av meg og mannen, særlig fra turer vi er på lokalt eller i utlandet. Jeg slenger gjerne på noen hjerter også. Folk må gjerne tro at vi har det ille hjemme og at bruddet er nært, jeg driter både i andres fordommer og misunnelse.
Vi har vært gift i 30 år til uka, så da kommer det nok et nytt bilde.
Strå skrev:Helten og jeg poster sjeldent noe om oss som par, men noe blir det da. Gratulerer til uka med tretti år som ektepar.
007 skrev:Ja, jeg ser den, Milfen. Når man vet at sannheten er en annen. Men da bør man vite, ikke anta eller ha «sin teori».
Logg inn for å svare i denne tråden.