Embriksmamma
13k innlegg
Har sett første sesong av Sons of anarchy nå og den var overraskende bra! Venter på å få sesong 2 i posten.
Mindy Macready skrev:Har sett hele sesong 1 og venter i spenning på sesong 2. En god serie.
Ellers bedriver vi Shamless (uk versjon) for tiden, og den kan absolutt anbefales. Herlig serie!
Meissa skrev:Noen som har sett noe av den nye serien fra HBO som skal begynne på NRK i kveld. Boardwalk empire? Er den verdt en sjanse?
konsulenten skrev:Er du gæren, den er veldig bra!
Skilpadda skrev:Boardwalk Empire er bra.Synes den tok seg opp utover i sesongen også.
D'Arcy skrev:Er Weeds noe å satse på? Andre forslag? Jeg har lest tråden, men har verdens særeste mann som helst vil ha noe i gate med The Wire og Sopranos.
D'Arcy skrev:Jeg er ferdig med Sopranos nå og er egentlig helt i tåka på hva jeg skal se.
Har sett The Wire, The L Word, Six Feet Under og House.
Er Weeds noe å satse på? Andre forslag? Jeg har lest tråden, men har verdens særeste mann som helst vil ha noe i gate med The Wire og Sopranos.
Arktis skrev:Har også sett første episoden av Harpers Island, og kjøpt hele sesongen, som jeg gleder meg til å se, første episoden var herlig skummel.
m|nken skrev:Boardwalk Empire og Mad Men ville jeg anbefalt da. Mad Men var den serien som traff oss begge to best. Jeg har også verdens særeste mann, og jeg blir fort lei av for mye vold.
maggypop skrev:Har dere sett Generation Kill? Det er en miniserie på 6 episoder, den er veldig bra.
Logg inn for å svare i denne tråden.