Irma skrev:Men under helserelatert, burde vel pøbelsara hatt tilgang?
Jamen, det hadde jeg jo og har jeg jo. Jeg ble lurt til å tro at det var en annen, bedre, saftigere og morsommere limpistoltråd på M2. :lettlurt:
Irma skrev:Men under helserelatert, burde vel pøbelsara hatt tilgang?
pøbelsara skrev:Jamen, det hadde jeg jo og har jeg jo. Jeg ble lurt til å tro at det var en annen, bedre, saftigere og morsommere limpistoltråd på M2. :lettlurt:
Gjør det altså ikke det?pøbelsara skrev:Jamen, det hadde jeg jo og har jeg jo. Jeg ble lurt til å tro at det var en annen, bedre, saftigere og morsommere limpistoltråd på M2. :lettlurt:
Sundae skrev:Gjør det altså ikke det?
Mirasol skrev:Og jeg har ikke fått med meg denne morsomme limpistoltråden i det hele tatt!Link, please!?
mopdy skrev:Jeg vet at man ikke skal tigge prikker og jeg ser jo nå at det er nulltoleranse på det. (og for guds skyld ikke glem punktum!!)
Jeg har snart 100 meldinger, men ikke nok ryktepoeng. Tenkte lenge på hvordan jeg skulle fikse dette, så nå har jeg begynt å prikke andre!
Håper det funker! 😀
(Pluss lage tråder og by på meg selv?)
mopdy skrev:Jeg ble visst bare oversett
Ramses skrev:Hvilken fajge va det på den da, zmilefjes?
mopdy skrev:Jeg ble visst bare oversett
mopdy skrev:Smilefjes:
Det var en gang to nulltall som gikk bortover en vei, og så møtte de et åttetall. Det ene nulltallet hvisker til det andre: "se på han der da! Lite teit med belte!"
Interference skrev:
Interference skrev:Nå har jeg lest, og ledd meg igjennom hele tråden.
Kan ikke skjønne at jeg kunne gå glipp av denne før jul! Gleder meg allerede til fornøyelig lesing neste desember.
mopdy skrev:Tro om noen tørr å gjennomføre noe slikt neste år?! 😀
Logg inn for å svare i denne tråden.