glitterchick skrev:Johoho! Det med stønningen har vært diskutert mye i tenniskretser, om det hadde noen innvirkning på utførelsen. Ikke sant, Kif?
Whatever.
Startet av Strutsen 188 svar 21k visninger
Til nyesteglitterchick skrev:Johoho! Det med stønningen har vært diskutert mye i tenniskretser, om det hadde noen innvirkning på utførelsen. Ikke sant, Kif?
Claire skrev:Whatever.
glitterchick skrev:Jeg kan spørre om Kif har noen formeninger om stønningen gjør noe med ytelsen?
Floksa skrev:Rare, uforståelige meninger, formulert på utrolig klønete og dumme måter.....
Der har du meg 😀
Lekring er et must.Mauser skrev:Og lekring. Det er viktig.
Sånn går det når man smugleser/skriver på FP mens elevene jobber med oppgaver. Da går det litt fort i svingene. 😛Kanina skrev:Fniser litt av agenten som bedrar på forum.
Esme skrev:Og det at folk er veldig flinke til å gidde å svare, jeg føler i hvert fall at når jeg spør om noe så er det mange som orker å tenke etter og skriver og googler. Det er et hjelpsomt forum rett og slett.
Embs skrev:Jeg kan veldig mye om kullseiling, gris og orientering og er dypt skuffet over at det er så få tråder om disse temaene på FP. Skjerp dere altså.
Kif skrev:
Stønning er for dem som ikke har nok IQ til å huske på at man må puste.
Og han heter fremdeles Gustavo "Guga" Kuerten.
Jeg får helt deja-vu ...
Logg inn for å svare i denne tråden.