Albertine skrev:Ja, det står en lenke til rettigheter og plikter når man kjøper av en privatperson. Helt merkelig.
Den er ikke ferdig seksjonert heller... Og privat salg... Tror jeg hadde tatt meg råd til en god advokat om jeg planla å kjøpe.
Startet av Neket 1k svar 151k visninger
Til nyesteAlbertine skrev:Ja, det står en lenke til rettigheter og plikter når man kjøper av en privatperson. Helt merkelig.
frukt skrev:Praktbolig med bare to parkeringsplasser?Den ser ikke så praktfull uten møbler synes jeg.
https://www.finn.no/212456328
Pøblis skrev:Jeg tenker at de burde seksjonert ferdig før de la ut for salg.
Blondie skrev:At det ikke kan være en praktbolig med to parkeringsplasser, skjønner jeg ikke.Hvor ofte trenger man flere?
Charlie skrev:Villa Rød var jo rød, da.
Litt kjipt at jacuzzi’n ikke følger med til den prisen. Fin Pushwagner.
https://www.finn.no/215519044
Fersken skrev:Kan melde om at avisen skriver at etter en vill budrunde gikk den for 500 000 over prisantydning.
Sier litt om markedet her.
-ea- skrev:Måtte se tre ganger på denne leiligheta før jeg skjønte hva som var speil og hva som var vinduer. Speil overalt!
https://www.finn.no/realestate/homes/ad.html?finnkode=219180941
(Men frittstående komfyr trekker ned, for min del).
Logg inn for å svare i denne tråden.