Hondacrv
17k innlegg
Eg møtte ha ein irving pause på side 340 og gjekk over til Lisa Marklund. Kjære tid, så gørr.
Hondacrv skrev:Eg møtte ha ein irving pause på side 340 og gjekk over til Lisa Marklund. Kjære tid, så gørr.
Strå skrev:Nå ble jeg nysgjerrig på hva som er gørr. Livet, Irving eller Marklund? Jeg har lyst til å tippe Irving, ja?
Toffskij skrev:Jeg har falt i Vorkosigan-gryta igjen, og leser Barrayar for n-te gang.(Lois McMaster Bujold.)
Strå skrev:Jeg kan forstå det ganske godt. Jeg holder på med Barrayar nå, har 40 minutter igjen står det. The Warrior's Apprentice (og The Mountains of Mourning) er lastet ned og klare.
På papir fant jeg et par uleste bøker i en glemt hylle som står feil sted, bl.a. Get off The Unicorn av Anne McCaffrey (1977). Så da blir det den.
celebelen skrev:Jeg har begynt på en skikkelig murstein, Earth Sea av Ursula Le Guin. Ganske lettlest fantasy, men ikke en bok å ta med seg noe sted.
MegaMie skrev:Etterklang av Helga Flatland.
Logg inn for å svare i denne tråden.