Mandino
3,5k innlegg
The Sittaford mystery av Agatha Christie.
Maiden skrev:Fangene på Daudaborg av Sissel Chipman.
Eia skrev:Nesten akkurat ferdig med Sara Gruens "Vann til elefantene". God start på ferielektyren.
Ettersom jeg glemte å ta med bok på feriebesøk 1 ( 😱 ) ble det en som lå i bokhyllene der. Så nå holder jeg på med Liza Marklunds "Nobels testamente"
Linda Olssons "La meg synge deg stille sanger" venter etterpå.
"The world is full of obvious things which nobody by any chance ever observes. Where do you think that I have been?"
"A fixture also."
"On the contrary, I have been to Devonshire."
"In spirit?"
"Exactly. My body has remained in this armchair and has, I regret to observe, consumed in my absence two large pots of coffee and an incredible amount of tobacco."
Hermine skrev:Den har jeg lest høyt til barna. Jeg synes bøkene til S.Chipman er spennende.
Teflona skrev:Vinter i Madrid.
Skilpadda skrev:Nå leser jeg The Demon's Covenant av Sarah Rees Brennan; det er oppfølgeren til The Demon's Lexicon som jeg leste i fjor eller noe sånt.
*HH* skrev:Jeg sliter virkelig med å komme inn i The Demon's Lexicon. Har lest litt over 80 sider og er fortsatt ikke fanget av historien 🙄 Mulig jeg har hatt litt for høye forhåpninger til boken(av samme grunn har den stått urørt i flere måneder i bokhyllen før jeg dro den frem).
Logg inn for å svare i denne tråden.